Giriş Yap

Batak oyunu siteleri arasında en sevileni BatakMobil.Com'u ziyaret ederek batak oyna ve eğlenceli zamanlar geçir. Canlı batak oyuncu kitlesi ile lobilerinde hiç durmadan sohbet dönen mükemmel bir platforma davetlisin. Boş masa arama derdine son! Her zaman aktif olan online kullanıcılar ile batak oyununa hemen başlayabilirsin. Dilersen sen de yeni bir masa açıp davet etme özelliğimiz sayesinde açmış olduğun bu masaya oyuncu bulabilirsin.

Sitemiz özelliklerinden yararlanabilmek için yukarıdaki giriş yap seçeneceğimiz ile üyelik bilgilerini girip, ardından istediğin oyunumuzun salonuna bağlanabilirsiniz. Eğer BatakMobil.Com üyesi değilseniz sitemizin Kayıt Ol özelliği sayesinde yeni üye kaydı oluşturup giriş yapabilirsiniz. Sitemize kayıt olunurken bir nick/rumuz ve bir mail adresi belirtmek zorunludur. Nick zorunluluğu sistemimizin sizi tanımlaması için ve mail adresi de şifrenizi unutmanız veya benzeri durumda kullanmanız için vardır. Seçeceğiniz nickin başkası tarafından alınmamış bir nick olması gerekmektedir. Bunların yanında kayıt için birde şifre belirlemeniz gerekir ve bu şifreler herkesin kullandığı basit şifreler olmamalıdır. Zaten basit bir şifre belirlerseniz, sistemimiz size başka bir şifre belirlemeniz gerektiği uyarı mesajını gösterir. Bu kurallar sizi korumak için alınmış önlemlerden sadece bir kaç tanesidir. Kayıtlı bir nickiniz yok ise Kayıt Ol sayfamız aracılığı ile hemen yeni bir üye kaydı oluşturabilirsiniz. Kayıtlı bir rumuzunuz varsa yukarıda gördüğünüz giriş yap alanına nick ve şifre bilgilerinizi girerek hemen salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Batak oyununun yanı sıra okey ve tavla gibi oyunlarımız da siz değerli kullanıcılarımızı bekliyor.

Batakçı oyuncular bilir, batak oyunu kuralları, bulunulan ortam veya şehre göre değişkenlik gösterebilmektedir. Mobil batak oyna kurallarını sizler için bir miktar esneterek daha çok seveceğiniz bir hale getirdik. Bilhassa ihaleli batak oyunu için sıklıkla karşımıza çıkan iki çeşit kural var. Bu kurallardan ilki, eğer oyunculardan biri ihale sayısı söyler ise başka bir oyuncu da bu sayıyı arttırdığı taktirde önceki oyuncu bu ihaleyi yükseltemez. İkinci kural ise, bir oyuncu bir ihale sayısı söylediğinde, başka oyuncu bu ihaleyi geçen bir sayı söylerse, önceki kişiye tekrar sıra verilerek PAS seçeneği seçilene kadar ihale artmaya devam eder. Mobil batak sitemizde ihale artırmalı veya ihale artırmasız olmak üzere iki adet ihaleli batak oyunu modumuz bulunmaktadır. Koz maça oyununda ise kurallar hemen hemen heryerde aynı olduğu için, en bilinen koz maça kuralları ile oyunumuzu sizler için oluşturduk.

Sitemizde bulunan gerçek batak oyunu kullanıcıları ile sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Batak salonu lobilerimiz içerisinde yer alan online batak kullanıcılarımız, lobimizde her zaman aktif şekilde sohbetler etmektedir. Reel hayatta batak oynuyormuş gibi hissedeceğiniz oyun masalarımız aktif kullanıcıları ile sizleri de bekliyor. Akıcı kart animasyonları sayesinde bataktan hiç sıkılmayacaksınız. Gelişmiş yapay zeka destekli batak oyun botlarımız sayesinde, batak oyunumuzu iki veya üç kişi ile de oynayabilirsiniz. Yapmış olduğumuz bu botlar, batak oyunu kurallarına göre harfiyen oynamaktadır. Batak oyunculuğu bakımından orta seviye olarak tanımladığımız bu botlar, sizleri çok da sıkmayacak zorluktadır.

İster canlı batak kullanıcıları ile batak oyna istersen de lobilerde eşsiz özelliklerimiz sayesinde renkli sohbet ortamı oluştur. Hareket eden emojiler ile sohbetlerin daha eğlenceli olacaktır. Başka kullanıcılara lobide veya lobi genelindeki herkese birşeyler ısmarlayıp biraz ilgiyi kendine yönlendirebilirsin. Sana yazmalarını istemediğin kullanıcıları, sadece sana özel olan engelleme sistemimiz sayesinde engelleyip, bu kullanıcıların yazdıklarını görmeyebilirsin. Kötüye kullanım yapan kişileri herkes gibi, şikayet edebileceğin veya bir başka deyiş ile raporlayabileceğin sistemlerimiz de mevcuttur fakat boşa kullanılmaması gereken bir özelliktir. Kendi nickine ait ayarları da ayarlar adındaki menüden yapabilirsin.

BatakMobil.Com sitesi sizlere ücretsiz olarak sunulan bir batak oyunu hizmetidir. Bedava batak oynamak için kayıtlı üyemiz olman yeterlidir. Sitemizde bedava batak puanları toplayabileceğin sistemlerimiz ve turnuva gibi özelliklerimiz vardır. Lobilerimizde sohbet ederken rastgele dağıtılan ücretsiz batak puanları ile puan kazanabilirsin. Belirli gün ve saatlerde yaptığımız turnuvalar sayesinde de çeşitli ödüller ve bolca puan kazanman mümkün. Avantajlı ve bol puan kazanabilceğin bir site arıyorsan, sitemize seni de bekliyoruz. BatakMobil.Com batak sitesi ile yüzlerce oyuncu ile birbirinden eğlenceli oyunlar oyna.


Ana Sayfaya Dön
© BatakMobil.Com - Batak Oyna - Mobil Batak Oyunu - Canlı Batak